TAGEX - Паси, ланцюги, транспортери

TAGEX

Німецький бренд TAGEX. Заснований у 1984 році, є одним з найбільших виробників та постачальників привідних пасів та роликових ланцюгів ікомплектуючих у Світі.
TAGEX - це більш як 10 000 видів комплектуючих.
TAGEX – безперечна якість, професійний підбір, сервіс, надання консультацій та підтримка протягом всього періоду експлуатації.

Ланцюги роликові TAGEX

Ланцюги роликові універсальні TAGEX (на метраж та в бухтах по 5м).

Ланцюги роликові та транспортери елеватора в зборі TAGEX (з № OEM)

В наявності на наших складах асортимент ланцюгів високої якості для сільськогосподарської техніки, бренду TAGEX (Німеччина). Всі ланцюги позначено оригінальними каталожними номерами запчастин для зернозбиральних комбайнів.

Планки, зірочки, лопатки елеватора TAGEX

Планки, зірочки, лопатки елеватора CLAAS (Клаас), John Deere (Джон Дір), New Holland (Нью Холанд), CASE (Кейс), Massey Ferguson (Месей Фергюсон), Volvo (Вольво), Fortschritt (Фортшріт), DEUTZ-FAHR (Дойц-фахр) з номерами оригінальних запчастин.

Паси привідні TAGEX (з № OEM)

Паси до техніки CLAAS (Клаас), John Deere (Джон Дір), New Holland (Нью Холанд), CASE (Кейс), Massey Ferguson (Месей Фергюсон), Volvo (Вольво), Fortschritt (Фортшріт), DEUTZ-FAHR (Дойц-фахр) з номерами оригінальних запчастин. Також під брендом TAGEX (Таджекс) виробляються ремені до тракторів і до іншої тяжолой техніці.

0