PARAMO

PARAMO
Мастила МОГУЛ виробляються за найновішими технологіями на найсучасніших заводах світу PARAMO.

PARAMO, a.s. ( Акціонерне товариство Paramo )( Пардубицький нафтопереробний завод по виробництву мінеральних мастил ) займається переробкою нафти як для нафтопереробного і асфальтового виробництва, так і для мастильних і виробничих масел, включаючи додаткову і допоміжну продукцію.

У PARAMO є два виробничих центри. Нафта переробляється в м. Пардубіце. Куплені масляні гідрогенізати і гідрокаркати переробляються у м. Колін, де отримані проміжні продукти використовуються при виробництві мастильних та базових масел з низьким вмістом сірки.
Мастила відповідають вимогам кращих виробників машин і устаткування VW, BMW, GM, FORD, MB, VOLVO, MAN, SCANIA, RENAULT, DAF, CATERPILLAR , TATRA, TEDOM, DAEWOO AVIA, ZETOR та інших. Моторне масло MOGUL 5W - 50 EXTREME Sport успішно пройшло тестування і використовується для гоночних автомобілів.

Нафтопереробний завод був заснований в 1889 р., і є традиційним виробником палива , мастильних матеріалів і, перш за все, виробником асфальту і асфальтових виробів в Чеській Республіці. Для розвитку і виробництва палива , мастильних матеріалів , асфальту , асфальтових виробів і парафіну, PARAMO застосовує систему менеджменту , згідно стандартам ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 та OHSAS 18001:2007. Відповідальна і якісна робота Пардубицького нафтопереробного заводу в хімічній галузі підтверджується п'ятьма найпрестижнішими преміями ResponsibleCare і премією за надійний розвиток.


Показано від 1 до 12 з 447 (всього сторінок: 38)
0