BALDWIN

BALDWIN
Інженери компанії безперервно ведуть пошук способів удосконалення нашої продукці. Виходячи з базової конструкції фільтруючого пристрою і використовуючи новітні методи, наприклад, об'ємне моделювання засобами автоматизованого проектування і Стереолітографіческая макетування, група інженерів прокладає шлях в області створення новаторських, захищаються патентами конструкцій, включаючи, наприклад, повітряні фільтри з радіальним ущільненням, самовентілірующіеся спускні клапани для паливних водовідокремлювачів і фільтри охолоджуючої рідини з дозуванням присадок.

Наша мета полягає в тому, щоб створювати фільтри, характеристики яких знаходяться на рівні або перевищують рівень технічних вимог, що задаються виготовлювачами комплектного обладнання. Всі фільтри компанії Балдуїн випробовуються в її сучасному технічному центрі і проходять експлуатаційні випробування великого обсягу.

Якість - це вища мета, до якої прагне компанія Болдуін філтерз. Болдуін філтерз - не просто збирає фільтри, як це робить більшість великих компаній. Вертикально інтегрований процес виробництва дозволяє компанії домогтися максимальної керованості і стабільності завдяки виготовленню не тільки фільтрів, але і комплектуючих вузлів для них.

Практика виготовлення фільтра від його монтажного заснування і до кінцевого продукту дозволяє компанії контролювати якість і собівартість і дає їй перевагу над конкурентами. На підтвердження своєї цілеспрямованості у досягненні високої якості компанія Болдуін філтерз домоглася атестації своїх об'єктів на відповідність вимогам стандартів TS 16949 та ISO 9001 та зберігає цю атестацію в силі.


Показано від 1 до 12 з 80 (всього сторінок: 7)
0