Навіска трактора - конструкція, категорії, складові

Триточкова навіска - широко використовуваний тип зчіпки для приєднання плугів та інших знарядь до сільськогосподарського або промислового трактора . Три точки нагадують або трикутник, або букву А. Триточкове кріплення є найпростішим і надійно статично з'єднаням плугів та іншої сільськогосподарської техніки.
 

Компоненти навіски

    Триточкова навіска складається з кількох компонентів, які працюють разом. До них відносяться гідравлічна система трактора, точки кріплення, підйомні важелі та стабілізатори.
    Триточкові навісні системи складаються з трьох рухомих важелів. Два нижні важелі (тяги) — підйомні тяги зчіпного пристрою — керуються гідравлічною системою та забезпечують підйом, опускання та навіть нахил важелів. 
    Верхній центральний важіль, який називається верхньою тягою, є рухомим, але зазвичай не приводиться в дію від гідравлічної системи трактора. 
    Кожен навісний компонент має отвори для кріплення інструментів або швидкорозємні гаки в які вставляються яблука навіски.
    Підйомні важелі навісного (зчіпного) пристрою приводяться в дію від власної гідравлічної системи трактора. У сучасних триточкових навісних системах часто присутній механізм регулювання тяги. Тяга навісного обладнання, величина сили, яку необхідно тягнути навісне обладнання, визначається верхньою тягою, і гідравлічна система автоматично злегка піднімає важелі, коли тяга збільшується, і опускає важелі, коли тяга зменшується.
 

Категорії навіски:

    Є п’ять різних розмірів навіски, які називаються категоріями (Cat). Зчіпні пристрої вищої категорії мають міцніші підйомні важелі та більші з’єднувальні шпильки.
 
Категорія Потужність трактора Діаметр пальця верхньої тяги Діаметр штифта підйомного плеча Ширина навіски
0 до 20 к.с. (15 кВт) 16 mm 16 mm 510 mm
1 від 20 до 45 к.с. (від 15 до 34 кВт) 19 mm 22 mm 710 mm
2 від 40 до 100 к.с. (від 30 до 75 кВт) 25mm 29 mm 860 mm
3 від 80 до 225 к.с. (60 до 168 кВт) 32 mm+32mm 37 mm 1000 mm
4 понад 180 к.с. (134 кВт) 44 mm 51 mm
1200 mm

 

Існують також варіанти наведених вище категорій, позначених N (вузький). Вони використовують розміри шпильок зазначеної категорії, але ширину категорії на один щабель нижче. Варіанти N є звичайними для «швидких зчіпних пристроїв» і дозволяють більшим тракторам легко під’єднати до менших комунальних знарядь.

 

Деталі навіски трактора:

Гаки навіски: верхні, нижніГаки навіски: верхні, нижні

Гвинти верхніх тяг Гвинти верхніх тяг

Яблука (кулі) навіскиЯблука (кулі) навіски

Стопорні гайкиСтопорні гайки

Труби верхніх тягТруби верхніх тяг

Ремкомплекти гаків навіскиРемкомплекти гаків навіски


1870 01.06.2023
Товари
0