Переваги та застосування плугів AGROPA в землеробстві: ефективність, контроль бур'янів та забезпечення якості ґрунту

Застосування плугів стає все важливішим у землеробстві, оскільки воно зменшує потребу у використанні хімічних засобів для догляду за посівами. Багатьом фермерам плуги стали першим вибором, особливо як альтернатива загальним гербіцидам і як засіб боротьби зі стійкими до гербіцидів бур'янами.


Основні переваги використання плугів:

  • Контроль над бур'янами: плуги допомагають управляти ростом і поширенням бур'янів.
  • Переривання циклу інфекційних захворювань, що передаються шкідниками: орка розриває ланцюг передачі хвороб від шкідників до рослин.
  • Зменшення популяцій шкідників, таких як миші і слимаки, та пов'язаної з ними шкоди.
  • Покращення аерації ґрунту для сприяння газообміну, необхідного для розкладання органічних речовин.
  • Рівномірне вирівнювання поверхні поля.У нас в наявності є навісні плуги (оборотні) з 4-5 корпусами виробництва AGROPA (Чехія)

Вони є оптимальними для основного обробітку ґрунту з такою робочою шириною. Конструкція плуга базується на довготривалому досвіді та експлуатаційних випробуваннях. Використовувані матеріали мають гарантовану якість і відповідають виробничим стандартам.


Робочі органи плуга, такі як полоси відвала, тяги, кріплення полос і інші, можна легко замінити деталями від плугів Lemken - так як наші плуги є аналогами.


Плуг захищений зрізними болтами, які ламаються при зіткненні з перешкодою. Корпус плуга складається з жорсткої конструкції, на якій закріплені робочі органи. Вони виготовлені з високоякісних бористих сталей, імпортованих з-за кордону, що забезпечує високу міцність, стійкість до зношування і мінімальне прилипання ґрунту до робочих поверхонь.


Вся конструкція плуга розроблена таким чином, щоб регулювання та обслуговування були простими.


Характеристики навісних плугів 4-х та 5-ти корпусних:


Характеристика4-х корпусний5-ти корпусний
Потужність трактора
кВт/к.с.
80/100110/150
Ширина захвату
cm40-45-5040-45-50
Кількіть корпусів
шт45
Вага
kg12501460
Висота до рами
mm750750
Відстань між корпусами
mm10001000

2160 15.06.2023
Товари
0