AGP 21-845 Плуг оборотний півнавісний 8 корпусний ( пружинний захист )

Наявність: Під замовлення
AGP 21-845 Плуг оборотний півнавісний 8 корпусний ( пружинний захист )
Артикул:AGP 21-845
Код:0000030093
1 175 000.00грн
Без ПДВ: 979 166.67грн

Кількість

Icon Задати запитання

AGP 21-845 Плуг оборотний півнавісний 8 корпусний ( пружинний захист )

 

Ці плуги призначені для післязбиральної та середньої оранки (глибиною до 30 см),на рівній місцевості, але також може використовуватися на похилій місцевості (до 10%).Вони призначені для переробки землі після зернових і технічних культур, де опір грунту не перевищує 110 кПа.

Плуги цілком придатні для піщаних і глинистих грунтів з меншим вмістом глини, але можна використовувати і на більш важких землях.

Виготовлення плуга ґрунтується на багаторічному досвіді та перевірці якості. Використані у виробництві матеріали гарантовано високої якості та відповідають специфікації виробничої документації.

Кожен виріб виготовляється та випробовується відповідно до сертифікованих матеріалів. У передній частині плуга є поворотний шарнір. Спосіб складання підібраний такий що гарантує тривалий термін служби оборотного механізму. Просте з'єднаня з рамою плуга за допомогою штифтів і стрижнів.

Основний каркас 180x180 мм, підрамник плуга виготовлений з 140x140 mm. Опорне колесо плуга - 500/45 - 22,5 для того, щоб уникнути загрузання плуга в різних кліматичних умовах тим самим досягти рівномірного глибини оранки. Корпуси виготовлені з матеріалу з високою міцністю і еластичності.

Захист плуга типу AGPN 11 від перевантаження здійснюється на основі гвинта, який стикаючись з перешкодою — руйнується.

Захист плуга типу AGPN 21 здійснюється пружинами, які дозволяють відхилятись плугу.

Стійки плуга виготовлені з металу високої міцності та гнучкості.

Сам плуг утворює міцну конструкцію, на якій встановлюються робочі деталі.

Компоненти плугів виготовлені з якісних бурових сталей (ABR 500, Hardox) фінських та шведських виробників, є гарантом довговічної та безперешкодної роботи механізмів.

Сила, стійкість до стирання та мінімальна адгезія грунту на робочих поверхнях.

Вся конструкція плуга розроблена таким чином, щоб оранка і обслуговування плуга були простими. Обертання плуга здійснюється за допомогою двох гідравлічнх циліндрів, а керується з кабіни трактора через зовнішній гідравлічний важіль.

Налаштування плуга (400-450-500 мм) здійснюється вручну, або ж можливе комплектування плуга гідравлічним регулюванням першого корпусу.Характеристики:
НазваОд. виміруЗначення
Модель
AGPN 21-845
Відстань між корпусамиmm1000
Висота рамиmm770
Кількість плугівшт.8
Глибина оркиcm40-45-50
Додаткові характеристики
Бренд AGROPA GROUP
Тип техніки Плуги
Товар Інші

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
Рекомендовані