AGN 11-440 Плуг навісний оборотний 4 корпусний ( зрізні болти )

Наявність: Під замовлення
AGN 11-440 Плуг навісний оборотний 4 корпусний ( зрізні болти )
Артикул:AGN 11-440
Код:0000004582
Вага:1,160.00кг
275 000.00грн
Без ПДВ: 229 166.67грн

Кількість

Icon Задати запитання

 

Ці плуги призначені для післязбиральної та середньої оранки (глибиною до 30 см),на рівній місцевості, але також може використовуватися на похилій місцевості (до 10%).Вони призначені для переробки землі після зернових і технічних культур, де опір грунту не перевищує 110 кПа.

Плуги цілком придатні для піщаних і глинистих грунтів з меншим вмістом глини, але можна використовувати і на більш важких землях.

Виготовлення плуга ґрунтується на багаторічному досвіді та перевірці якості. Використані у виробництві матеріали гарантовано високої якості та відповідіють специфікації виробничої документації.

Кожен виріб виготовляється та випробовується відповідно до сертифікованих матеріалів. У передній частині плуга є поворотний шарнір. Спосіб складання підібраний такий що гарантує тривалий термін служби оборотного механізму. Просте з'єднаня з рамою плуга за допомогою штифтів і стрижнів(Для плуга 540 використовується рама з більш товщими стінками). Стійки плуга виготовленіз металу високої міцності та гнучкості.

Захист плуга від каменів здійснюється зрізним болтом, що руйнується при зустрічі з перешкодою.Сам плуг утворює міцну конструкцію, на якій встановлюються робочі деталі.Компоненти плугів виготовлені з якісних бурових сталей (ABR 500, Hardox) фінських та шведських виробників, є гарантом довговічної та безперешкодної роботи механізмів. Сила, стійкість до стирання та мінімальна адгезія грунту на робочих поверхнях.

Вся конструкція плуга розроблена таким чином, щоб оранка і обслуговування плуга були простими.Обертання плуга здійснюється за допомогою гідравлічного циліндра, а керується з кабіни трактора через зовнішній гідравлічний важіль.Налаштування тіла плуга (350-400-450 мм) вручну. Налаштування першого корпуса і глибина плуга виконуються за допомогою гвинтів. Це коригування дуже надійне і просте в налаштуванні.

Характеристики:

НазваОд. виміруЗначення
Модель
AGN11-440
Відстань між корпусамиmm1000
Висота рамиmm800
Кількість плугівшт.4
Глибина оркиcm35-40-45
ВагаKg1160

Додаткові характеристики
Бренд AGROPA GROUP
Тип техніки Плуги
Товар Інші

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
Рекомендовані