Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту
Сайт agro-center.com.ua (далі Агроцентр) дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі Сайт) тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Конфіденційна інформація  - інформація, що міститься Сайті, в тому числі, але не виключно:

- інформація про ціну Товару, наявність Товару на складі, будь-які інші відомості із Сайту ;

- будь-яка інформація, що не є загальновідомою або загальнодоступною та має для Продавця дійсну або потенційну цінність з комерційних причин, розголошення якої може завдати матеріальної шкоди, а також підірвати ділову репутацію або престиж Продавця і його персоналу, в тому числі, але не виключно інформація про спеціальні та індивідуальні пропозиції, акції, знижки, тощо. 

Відвідувач сайту зобов'язаний використовувати Конфіденційну інформацію, виключно для здійснення купівлі-продажу Товару. Надання доступу до Сайту, передавання логіну та паролю стороннім особам, так само будь-яке розголошення інформації із Сайту, вважається  неправомірним розголошенням конфіденційної інформації. 

Відвідувач сайту зобов'язується не розголошувати Конфіденційну інформацію, отриману в процесі використання Сайту. 

Відвідувач сайту зобов'язується дотримуватися такого самого ступеня секретності з метою уникнення розголошення або використання  Конфіденційної інформації, якого він дотримувався б  стосовно своєї власної конфіденційної інформації такого ж самого ступеня важливості.

Відвідувач сайту зобов’язується вжити усі необхідні заходи для збереження Конфіденційної інформації від розголошення, а саме:

- повністю виключити можливість доступу до Конфіденційної інформації сторонніх осіб;

- копіювання/скріншоти Сайту дозволяються виключно для особистого користування Відвідувачем Сайту та не можуть бути передані третім особам. 

Відвідувач сайту несе відповідальність за:

- Навмисне або ненавмисне розголошення Конфіденційної інформації та недотримання Відвідувачем  сайту такого самого високого ступеня обережності стосовно Конфіденційної інформації, якого він дотримувався б стосовно своєї власної конфіденційної інформації аналогічної важливості;

- Після виявлення ненавмисного розголошення або використання Конфіденційної інформації, Відвідувач сайту не намагається припинити її подальше розголошення або використання;

У випадку виявлення та підтвердженого належними доказами порушення Відвідувачем сайту  обов’язків щодо нерозголошення Конфіденційної інформації, Відвідувач сайту сплачує на користь Продавця штраф в розмірі 100 000,00 (сто тисяч гривень). 

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього сайту надаються як є без будь-яких гарантій. Агроцентр не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Агроцентр в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них товари і ціни. У разі наявності застарілої інформації про товари і послуг на Сайті, Агроцентр не зобов'язаний оновлювати її. Агроцентр ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку (упущена вигода), даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті
Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні данні.В результаті реєстрації Ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність особисто. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Зворотній зв'язок і коментарі
Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, Ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи в адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Агроцентр може видаляти без Вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Агроцентр не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних
Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли Ви відвідуєте сайт agro-center.com.ua. Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів.

З метою якісного надання послуг та забезпечення комфортного використання сайту, реєструючись на сайті agro-center.com.ua. користувач висловлює безумовну згоду на збір, обробку, зберігання, адаптування, зміну, поновлення його персональних даних.

Збір, обробка, зберігання, адаптування, зміна, поновлення персональних даних користувачів відбувається згідно Закону України Про захист персональних даних та Положення про порядок обробки персональних даних та передачі інформації.

ОПЛАТА

При замовленні через сайт ви можете обрати будь-який зручний спосіб оплати.

Оплата готівкою
Оплата замовлення готівкою може здійснюватися виключно при покупці товарів в фірмовому супермаркеті запчастин, наших філіях або при доставці службою достави з наложеним платежом ( з наложеним платежом відправляються замовлення від 200 грн ).

Готівковий переказ через відділення банку
Оплата товарів здійснюється у відділенні комерційного банку. Цей варіант оплати зокрема зручний для приватних підприємців та фізичних осіб, що не мають поточного рахунку в банку.

Безготівковий розрахунок
Після оформлення замовлення, менеджер відправляє Вам рахунок-фактуру електронною поштою.
Документи необхідні для замовлення юридичними особами/ФОП:

  • свідоцтво/витяг з реєстру платника ПДВ (за наявності);
  • свідоцтво/витяг з реєстру платника єдиного податку (за наявності)
  • виписка/витяг з ЄДРПОУ юридичної особи;
  • стаціонарний або мобільний номер телефону особи, відповідальної за замовлення.

  • Рахунок-фактуру Ви можете оплатити в касі будь-якого банку або перевести гроші з поточного рахунку ФОП або Вашої фірми. Юридичним особам та ФОП пакет усіх необхідних документів ми надаємо разом з товаром.

    Ціни які відображені на сайті дійсні лише при попередній 100% оплаті замовлення.

    Замовлення буде вам відправлене після зарахування коштів на рахунок.